Świetne wyniki zawodników ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku, trenujących w KS Sagittarius Sanok, podczas Otwartych Zawodów Strzeleckich w Brzozowie

2 kwietnia na strzelnicy LOK w Brzozowie odbyły się Otwarte Zawody Strzeleckie których organizatorem był MOSiR Brzozów, a współorganizatorami Liga Obrony Kraju, Klub Strzelecki „SOKÓŁ” Jedlicze LOK oraz Klub Strzelecki „ STRZELEC” Brzozów LOK – JS 2222. Impreza była świetnie zorganizowana.
W zawodach wzięło udział 44 zawodników z powiatów brzozowskiego, sanockiego i krośnieńskiego startujących w trzech kategoriach: młodzież w wieku od 12 do 14 lat, młodzież w wieku od 15 do 18 lat oraz kategoria otwarta – OPEN.
W kategorii młodzież w wieku od 12 do 14 lat pierwsze miejsce zajął Filip Gaworecki z SP1 zdobywając 90pkt na 100 możliwych, a drugie Maria Kalbarczyk z SP1 88pkt. W tej kategorii startowało 13 zawodników.
W kategorii młodzież w wieku od 15 do 18 lat drugie miejsce zajęła Wiktoria Sabramowicz z SP1 88pkt, a trzecie Bruno Stefański z SP2 88pkt. O zajętym miejscu zadecydowała liczba zdobytych „dziesiątek”. W tej kategorii startowało 19 zawodników.
W kategorii OPEN dla osób 19+ pierwsze miejsce zajął Paweł Stefański, nauczyciel z SP1 w Sanoku, zdobywając 99pkt na 100 możliwych. W tej kategorii startowało 12 zawodników.
Pozostali zawodnicy z SP1 również osiągnęli dobre wyniki plasując się w połowie stawki. Zawodnicy przygotowywali sią pod okiem instruktora strzelectwa z naszego stowarzyszenia Pawła Stefańskiego.
Gratulacje dla zawodników!