Międzyklubowe Zawody w Wieloboju Strzeleckim "KROKUS 2017"

W niedzielę 26 marca, na strzelnicy sportowej w Brzozowie, odbyły się Międzyklubowe Zawody w Wieloboju Strzeleckim "KROKUS 2017". Organizatorami zawodów były LOK GALICJA SANOK oraz SAGITTARIUS SANOK. W zawodach wzięło udział 19 zawodników, którzy walczyli o laury w czterech konkurencjach - Karabinek sportowy 5,6mm postawa leżąc, do tarczy sportowej na 50m, karabinek sportowy 5,6mm postawa leżąc, do tarczy biatlonowej na 50m, Pistolet P-83 9mm Makarow – tarcza P23 25m, Pistolet Glock 17 9mm Luger - tarcza „biedronka” 25m.

Klasyfikacja w zawodach odbywała się na dwu poziomach - drużynowym (trzy osobowe drużyny) oraz indywidualnym.

Nasze stowarzyszenie reprezentowały dwa zespoły: SAGITTARIUS I (Paweł Stefański, Sylweriusz Gaszczyk, Norbert Nazarkiewicz) SAGITTARIUS II (Piotr Jachimowski, Bartosz Jachimowski, Mateusz Ostrowski)

Po wspaniałej i zaciętej walce, I, II i III miejsce zajęły drużyny Galicji Sanok. W kwalifikacji indywidualnej I m zajął Paweł Stefański (SAGITTARIUS SANOK), II miejsce Bogusław Połdiak (GALICJA SANOK), III m Sebastian Stabryła (GALICJA SANOK).

Najlepszym strzelcem zawodów został Paweł Stefański (SAGITTARIUS SANOK).

Zawody były okazją do sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich i wymiany doświadczeń. Na zakończenie prezentowana była broń kolekcjonerska oraz czarnoprochowa.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Wyniki zawodów