Co to jest Glock? To są inne Glocki?

21 lutego nasze stowarzyszenie, wspólnie z Energy Fitness Club w Sanoku, zorganizowało bezpłatne szkolenie zapoznawcze z obsługi broni krótkiej i długiej pt. „Co to jest Glock? To są inne Glocki?” Czytaj dalej »

Trening w Arłamowie

9 lutego 2019, członkowie naszego stowarzyszenia wzięli udział w treningu na strzelnicy w Arłamowie. Zaraz po przyjeździe podzieliliśmy się na dwie grupy. Czytaj dalej »

Trening w Lutowiskach

17 listopada 2018r, przy cudownej pogodzie, w Lutowiskach, odbył się kolejny trening członków naszego stowarzyszenia. Tym razem oprócz broni długiej, krótkiej i gładkolufowej, była możliwość postrzelania z rewolweru i strzelby czarnoprochowej. Piękna broń, bardzo dobre wrażenia ze strzelania. Czytaj dalej »

Trening w Lutowiskach

20 października odbył się trening naszego stowarzyszenia na przepiękniej strzelnicy w Lutowiskach. Było dużo różnorodnej broni, testowanie nowych zakupów, strzelanie statyka, dynamiczne, prawie 4,5kg zebranych łusek (a ile zostało w trawie :) ). Czytaj dalej »

Treningi dla młodzieży

Od 26 września 2018r ruszyły ponownie treningi dla młodzieży w ramach naszego Klubu Sportowego SAGITTARIUS. Zajęcia odbywają się w każdą środę od 17.00 - 18.00, na strzelnicy pneumatycznej w ZS2 na ul. Stróżowskiej. Czytaj dalej »

kilka zdjęć z zawodów