Zawody strzeleckie TG Sokół Sanok

W dniu 14.02.2022 odbyły się zawody strzeleckie dla klas VII i VIII, zorganizowane przez TG Sokół w Sanoku. Zawody odbyły się aby upamiętnić pobyt BOHATERA NARODOWEGO kpt. Józefa Hallera w Sanoku w 1914 r. W zawodach wzięło udział 15 zawodników i zawodniczek z trzech sanockich szkół: SP1, SP2, SP8.
Pierwsze trzy miejsca zajęli zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 1, Maksymilian Żak I m, Filip Gaworecki II m, Wiktoria Sabramowicz III m. Ci zawodnicy otrzymali medale, dyplomy oraz bony zakupowe. Dyplomami nagrodzono również zawodników którzy zajęli miejsca od IV do VI tj. Hubert Jasiński SP1 IV m, Jakub Tabisz SP8 V m, Bruno Stefański SP2 VI m. Drużynowo I m zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku, II m Szkoła Podstawowa nr 2 w Sanoku, III m Szkoła Podstawowa nr 8 w Sanoku.
Uczniowie do zawodów przygotowywali się w ramach zajęć dodatkowy ze strzelectwa sportowego prowadzonych przez nauczyciela Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku, instruktora strzelectwa sportowego Pawła Stefańskiego. Uczniowie przygotowując się korzystali ze sprzętu Sanockiego Stowarzyszenia Strzeleckiego Sagittarius oraz strzelnicy pneumatycznej w Zespole Szkół nr 2 w Sanoku (Mechanik). Gratulacje dla zawodników!

więcej zdjęć na stronie Sokoła