XIII Międzywojewódzkiego Memoriału im. Bogusława Dziury w strzelectwie sportowym

Zawodnicy z klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku, trenujący w naszym stowarzyszeniu, zaliczyli bardzo udany start podczas XIII Międzywojewódzkiego Memoriału im. Bogusława Dziury w strzelectwie sportowym, który odbył się 9 listopada w Jedliczu. Organizatorami zawodów byli GOSiR w Jedliczu, Gmina Jedlicze, MUKS „Podkarpacie” Jedlicze, LO w Jedliczu oraz ZS im. Armii Krajowej w Jedliczu.

W zawodach brały udział cztero osobowe drużyny młodzieży gimnazjalnej i drużyna z klasy mundurowej ZS nr 2 w Sanoku. Zawodnicy startowali w konkurencji karabin pneumatyczny, 10m i byli klasyfikowani drużynowo oraz indywidualnie z podziałem na młodzież gimnazjalną, młodzież ponadgimnazjalną.

Sanok reprezentowały trzy drużyny w składzie:
– dziewczęta klasy gimnazjalne Inga Kowalik, Amelia Wojnakowska, Natalia Tomkiewicz, Kinga Biodrowicz,
– chłopcy klasy gimnazjalne: Paweł Dąbrowski, Piotr Kurek, Mateusz Gawlewicz, Jakub Trybała,
– chłopcy klasy ponadgimnazjalne: Jakub Owsiany, Marcin Bułdak, Krystian Bodnar.

Drużynowo zarówno dziewczyny jak i chłopcy z gimnazjum zajęli I miejsca. Indywidualne najlepsza była Kinga Biodrowicz, która zajęła II miejsce. Z chłopców indywidualne najlepszy był Mateusz Gawlewicz który zajął II miejsce oraz Piotr Kurek III miejsce.

Zwycięzcy otrzymali puchary, medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Nagrody wręczali Starszy wizytator KO w Rzeszowie Waldemar Stahl oraz dyrektorzy ILO w Jedliczu i ZS w Jedliczu.

Zawodników przygotowywał Paweł Stefański.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!